MÖBLER / Bord / Piedestal 9212010

nr 921 2010

Piedestal

med prakturna, Rörstrand, 1800-tal, höjd: 11542 cm

Kondition: nagg, urnan lagad

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 27 oktober 2014
kl 20:30:14

  • Klassiska
  • 27 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska
Rörstrand